O nas


Filozofią naszej firmy jest dostarczanie klientom nowoczesnej odzieży motocyklowej– zapewniającej wygodę podczas codziennego użytkowania, ale przede wszystkim gwarantującej najwyższy poziom bezpieczeństwa. Projektowanie i produkowanie ubrań oparte na najwyższych standardach, pozwoliło nam w krótkim czasie stać się wiodącym producentem jeansów i odzieży termicznej w Polsce i zdobyć uznanie zarówno wśród zwolenników jazdy rekreacyjnej, miłośników jazdy sportowej oraz fanów dalekich wojaży w nieznane. 

Naszego sukcesu upatrujemy w nieszablonowym podejściu do tematu odzieży. Jeansy Redline, podobnie jak i reszta naszego asortymentu, rodzą się na polskiej desce kreślarskiej,  tu są  projektowane, testowane, a do ich produkcji wykorzystujemy tylko najwyżej jakości, licencjonowane materiały, takie jak Cordura, Kevlar, DuPont, Thermoline, Reissa, czy też Knox. Ogromną wagę przywiązujemy także do wykorzystywanego m.in. przez NASA materiału Outlast, który jest głównym składnikiem oferowanej przez nas inteligentnej linii odzieży termalnej REDLINE Outlast, regulującej ciepłotę ciała w zależności od panujących warunków atmosferycznych. Sądzimy, że tylko produkty powstałe w takim łańcuchu przemyślanych procesów, są w stanie spełnić oczekiwania klientów względem jakości i bezpieczeństwa. 

Poza nieustannym poszukiwaniem nowych rozwiązań, stawiamy też na współpracę z zawodnikami Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski oraz wybranymi globtroterami. Cenimy bezpośredni kontakt i uwagi przesyłane bezpośrednio z „pola walki”. To dla nas klucz do tworzenia jeszcze lepszej, wygodniejszej i bardziej bezpiecznej odzieży motocyklowej w 100% MADE IN POLAND.  

Odzież Redline to jednak nie wszystko co możemy Państwu zaoferować. Jesteśmy także  jedynym i oficjalnym partnerem w Polsce i Europie Wschodniej, takich marek jak Knox, słynący z produkcji jednych z najlepszych protektorów motocyklowych na świecie oraz Kriega specjalizująca się w tworzeniu akcesoriów do podróży i off-roadu.