KRIEGA HYDRO-2

Opublikował karol 22/03/2018 0 Komentarze

Witajcie motonitki i motonici - fani offroadowych wariactw. Dzisiaj kilka słów o najnowszym dziecku od Kriega - plecaku z systemem nawadniającym: HYDRO-2.
 Większość z Was widziała pierwszą edycję HYDRO. Czarną, prostą i skuteczną - bo tak właśnie charakteryzowali ją użytkownicy, którzy kupili ten system. No i czerń. Wszechobecna czerń, typowa dla produktów Kriega. W HYDRO-2 Brytyjczycy, zachowali wszystkie najważniejsze cechy starszego brata, tj. najlepsze materiały i ultra praktyczne rozwiązania użytkowe, ale… ale po raz pierwszy w historii, produkt Kriega otrzymał kolor. I to nie jeden, ale aż cztery warianty: limonkowy, pomarańczowy, srebrny i czarny. W końcu, bo dzięki temu zabiegowi, wygląd plecaka jest rewelacyjny.

A teraz trochę więcej o samej konstrukcji plecaka i jego zawartości.

Po pierwsze, jak zawsze w przypadku Kriega, wybrano najlepsze materiały. Uzyskując doskonałą wytrzymałość oraz niską wagą. Hydro-2 zbudowano z pancernej CORDURY® 420D Lite Plus. Gałęzie, woda, wiatr, błoto nie będą dla Hydro-2 stanowiły problemu.
H-2 wyposażono w kultowy już system uprzęży Kriega Quadloc-lite™. Dla tych z Was, którzy nie mieli przyjemności poznać tego rozwiązania, spieszę z wyjaśnieniem jak ono działa. System Quadloc-lite™ został zaprojektowany tak, aby kierowca motocykla nie odczuwał dyskomfortu jazdy z plecakiem (tym na plecach). System zapewnia nieograniczony ruch ramion. Ale to nie wszystko - specjalna klamra pozwala na szybkie zapięcie i odpięcie plecaka, nawet w rękawicach. Przechodząc dalej Quadloc-lite™ pozawala także na dokładną regulację względem długości pleców i takie dopasowanie, które gwarantuje komfort i stabilne utrzymywanie się Hydro-2 na plecach. Ale wisienką na torcie jest to, że dzięki systemowi cały ciężar transferowany jest z ramion w kierunku klatki piersiowej i brzucha, dzięki czemu plecy nie cierpią podczas harców w terenie. I to naprawdę działa!


       


Czy to koniec turbo ficzerów Kriega Hydro-2? Nie! bo równie ciekawie jak na zewnątrz, jest też w środku. A znajdziecie tam, chyba najlepszy na świecie, system „mobilnego” transportu płynu zwany Shape-Shift™ produkowany przez HydraPak. 2-litrowy zbiornik wykonano z ultra wytrzymałych i odpornych na ścieranie materiałów - materiałów, które są też bezpieczne dla zdrowia, gdyż nie zawierają, typowych dla tańszych rozwiązań, BPA i PVC. Górna część zbiornika wyposażona została w system Slide-Seal™ (szara listwa), który pozwala na szybkie i szerokie otwarcie pojemnika, ułatwiające napełnienie, a po zamknięciu zapewniające idealną szczelność.

Dobra! A jak to spina się w całość i dostarcza płyn do ust kierowcy? Odpowiedź jest dość prosta. Po pierwsze dzięki systemowi łączenia typu Plug-N-Play™, który pozwala w dziecinnie prosty sposób połączyć i rozłączyć „słomkę” i uzupełnić płyn w zbiorniku. Co istotne, w wyniku przypadkowego wyciągnięcia „słomki”, specjalny zawór zapobiega wyciekaniu płynu z hydrapaku!
Kolejny zawór znajdziecie na ustniku „słomki”. High-flow Blaster™ otwiera dopływ płynu. A kiedy wiecie, że nie będziecie korzystali z Hydro-2, całość możecie „wyłączyć” za pomocą prostego pokrętła znajdującego się tuż przed ustnikiem. Wszystko jest mega proste i genialnie intuicyjne!


                 


Czy warto wspomnieć o czymś jeszcze? Warto. Wspominam więc tylko, że zbiornik jest łatwy z czyszczeniu, zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Może być także poddany zamrożeniu lub zalany gorącą wodą (max. 60°C).

Jeśli ta krótka prezentacja Was zainteresowała, zapraszamy do kontaktu i zakupu plecaka z systemem nawadniającym Kriega Hydro-2


Specyfikacja produktu: 
• Unikalny system uprzęży QUADLOC-LITE™
• Całość wykonana z 420D Cordura® Lite Plus
• Strukturalne wzmocnienie uprzęży Hypalonem
• Wodooporny zamek YKK®
• Demontowalny pas w talii
• Odblaskowe panele na uprzęży 
• Odblaskowe logo H2
• Dostępny w 4 kolorach

Zostaw komentarz